KONST / Litografier / Färglitografi 12319040
nr 1231 9040
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 176/200, bladets mått: 47x39 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:39:56
28/1 12:06:39
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström